Siteden Ayrılıyor...
Peri Kızı Gelinlik Hakkında

Peri Kızı Gelinlik Hakkımızda

Unutulmaz bir gelin olmak ancak profesyonel bir ekiple çalışırsanız mümkün. Peri Kızı Gelinlik ve Moda Evi olarak size kusursuz bir hizmet sunuyor, hayallerinizin gelini olmanıza yardımcı oluyoruz.
Etkileyici bir tasarım zevkine sahibiz. İşimizi başarıyla yapmamızın sırrı ise samimiyet ve işinde uzman modacıları bünyemizde barındırmamız. İstanbul gelinlikçileri arasında yer alan markamızla size birbirinden güzel gelinlik modelleri sunuyoruz. Üstelik hem hafta içi hem de hafta sonu çalışıyoruz. Çalışma saatlerimiz ise 10.00 ila 19.00 arasında sadece salı günleri mağazamız kapalıdır.
Gelinlik modelleri tasarımlarımız yanında nişanlık, kına geceleri için abiye, kınalık ve bindallı hizmeti de veriyoruz. İsterseniz hazır giyim, isterseniz de özel dikim olarak hizmet sunarak tamamen ihtiyaçlarınız ve beğenileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Hizmet sunarken önceliğimiz ise daima müşteri memnuniyeti.
Tasarladığımız gelinliklerde kullandığımız malzemelerde kaliteye çok önem veriyoruz. Kalite tercihimizi sadece kumaş ve dantellerde sınırlandırmıyor, kullanılacak aksesuarlarda da kaliteyi ön planda tutuyoruz. Mağazamız içerisinde her zevk yapısına ve vücut tipine uygun modelleri hizmetinize sunuyoruz. Tabii ki bütçenizi de önemsiyor, her bütçeye uygun fiyatlar ve dönem dönem yaptığımız kampanyalarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Dilerseniz kiralama, dilerseniz satın alma tercihi de yapabiliyorsunuz. Bünyemizde tesettür modellerimizle birlikte açık modellerimiz de bulunmaktadır.
Gelinlik seçmek için mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Duvağınızı da tıpkı gelinliğinizde olduğu gibi uygun standartlarda ve özelliklerde istediğiniz gibi hazırlıyoruz. Gelinlik sektöründe moda olan trendleri yakından takip ediyor ve her şeyin kusursuz olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Yaklaşık olarak 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi size teslim ediyoruz.
Siz de İstanbul modaevleri içerisinde yer alan markamızın, ismi gibi peri kızını andıran gelinlerimizden biri olmanız ve hizmetlerimizi, modellerimizi ve fiyatlarımızı daha detaylı incelemeniz için sizi mağazamızda misafir etmek isteriz.

İletişim Bölümü